Bilal Tube
Welcome
Login / Register

Khalifahklothing - Rruga E Ndriquar - Pyetje Dhe Pergjigje - Dr. Shefqet Krasniqi

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Added by in English Da'awa
3,849 Views

Description

www.krenaria.comEs-Selamu Alejkum www.krenaria.com Paraqet Ciklin e Emisonev nga TV vali Pyetje Pergjigje Ligjërues Hoxhë Dr. Shefqet Krasniqi (Imam nga Prishtina) E lusim All-llahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që dëgjojmë. Amin ekrem avdiu,...

Post your comment

Comments

  • arlind Added Pershendetje Hoxh i nderuar deshata bej nje pytje nje dit ne shkoll ne oren e historis Profesori ishte duke shpjeguar dhe mesimi ishet per Fe edhe Mesuesi tha se Kur'an-i nuk esht zbritur nga ALLAHU por Muhamedi A.S ka folur edhe Abu Beki ka shkruar ju faleminderit.
RSS